ZAGINĄŁ 37 LETNI PAWEŁ BIENIEK Z KOCZANOWA

  • 17.09.2021, 13:30 (aktualizacja 17.09.2021, 13:43)
  • KPP Proszowice
ZAGINĄŁ 37 LETNI PAWEŁ BIENIEK Z KOCZANOWA
rwają poszukiwania mężczyzny w powiecie proszowickim, który mógł wpaść do rzeki Szreniawy

12 września Komenda Powiatowa Policji w Proszowicach otrzymała zgłoszenie  rodziny  o zaginięciu 37-letniego mężczyzny  z Koczanowa z  gm. Proszowice gminy Proszowice. Mężczyzna w dniu 11 września 2021 roku w godzinach późnowieczornych wyszedł z miejsca zamieszkania na wiejską zabawę do miejscowości Majkowice, z której nie powrócił.

Tej nocy, której zaginął, na numer alarmowy zgłoszono ok godz. 2:20,  że w miejscowości Majkowice  nieznany mężczyzna spadł z mostu do rzeki Szreniawy. Wówczas na miejsce wezwano specjalistyczne jednostki ratownicze. Nurkowie  JRG 4 PSP Kraków przeszukiwali dno rzeki w rejonie zaginięcia. Dziś Strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Proszowic przy pomocy specjalistycznego sprzętu dokonali penetracji koryta rzeki w rejonie zaginięcia. Prowadzone przez służby działania jak dotąd nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego. Być może był to Paweł Bieniek, ale nie ma takiej pewności. 

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających  informacje mogące być pomocne w przedmiotowej sprawie, np. osób które mogły widzieć zaginionego w pobliżu wskazanego miejsca, o zgłaszanie informacji do dyżurnego KPP Proszowice pod nr tel. 478342200 lub najbliższej jednostki Policji.

KPP Proszowice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe