Ukradł kasetkę z pieniędzmi. Zatrzymali go policjanci z Gdowa

  • 16.10.2020, 12:18
  • KPP Wieliczka
Ukradł kasetkę z pieniędzmi. Zatrzymali go policjanci z Gdowa
10 października br. dyżurny KP w Gdowie otrzymał zgłoszenie od mieszkańca gminy Biskupice o tym, że dzień wcześniej z pomieszczeń biurowych składu budowlanego ukradziono kasetkę z pieniędzmi.

W środku miało znajdować się około 4 tys. złotych. na miejsce zdarzenia pojechał patrol policji. W wyniku działań polegających między innymi na przeglądnięciu zapisów monitoringów, ustaleniu drogi oddalenia się sprawcy z miejsca zdarzenia, oraz szerokiej współpracy z pokrzywdzonymi funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego na terenie gminy Gdów dokonali zatrzymania 49- letniego mężczyzny, podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa.

W wyniku przeprowadzonych działań odzyskano kasetkę oraz część znajdujących się w niej pieniędzy. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu kradzieży ( art. 278 par. 1 KK), gdzie za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawca przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze. Po wykonaniu czynności został zwolniony do miejsca zamieszkania.

KPP Wieliczka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe