Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 sierpnia 2026 12:51
Reklama

Dachowanie zakończyło się w korycie rzeki! Groźny wypadek obok szkoły w Starym Wiśniczu

Dachowanie zakończyło się w korycie rzeki! Groźny wypadek obok szkoły w Starym Wiśniczu

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 3 czerwca 2026 roku w Starym Wiśniczu w powiecie bocheńskim. Samochód osobowy wypadł z drogi, dachował, a następnie znalazł się w korycie rzeki Leksandrówka. Wszystko wydarzyło się w pobliżu miejscowej szkoły.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o godzinie 6:54. Ze wstępnych informacji wynikało, że kierująca samochodem osobowym z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi powiatowej. Pojazd przewrócił się na dach i zatrzymał w korycie rzeki.

Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Podczas prowadzonych działań ruch na drodze pomiędzy Starym Wiśniczem a Nowym Wiśniczem odbywał się wahadłowo. Na czas wyciągania rozbitego samochodu z koryta rzeki trasa mogła zostać całkowicie zablokowana.

Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniała policja.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 30°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama