Do tragicznego wypadku doszło w piątek, 1 maja, około godziny 15:00 na drodze wojewódzkiej nr 965 w miejscowości Laskowa (powiat limanowski). W zdarzeniu brały udział dwa motocykle.
Jak informują służby, w wyniku zderzenia śmierć poniósł 72-letni kierujący jednym z pojazdów. Mimo podjętej na miejscu reanimacji jego życia nie udało się uratować. Zgon stwierdził Zespół Ratownictwa Medycznego.
– Mimo reanimacji nie udało się go uratować – przekazał Hubert Ciepły, rzecznik Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.
Drugi z uczestników wypadku, mężczyzna w wieku około 73 lat, został przetransportowany do szpitala. Na tę chwilę nie są znane szczegóły dotyczące jego stanu zdrowia.
Droga wojewódzka nr 965 w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe oraz policja, która prowadzi czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.
Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Kierowcy proszeni są o korzystanie z objazdów i zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie zdarzenia.









































Napisz komentarz
Komentarze