W sobotnie popołudnie 8 listopada około godziny 17:00 na drodze wojewódzkiej DW958 w miejscowości Koniówka (gmina Czarny Dunajec) w powiecie nowotarskim doszło do karambolu drogowego z udziałem czterech pojazdów. Według wstępnych informacji na trasie w kierunku Podczerwonego miały miejsce dwa czołowe zderzenia samochodów. Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Koniówka i JRG Nowy Targ, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariusze Policji, którzy ustalali okoliczności i przyczyny zdarzenia.
Duże utrudnienia w ruchu, droga zablokowana
Siła uderzenia była na tyle duża, że elementy pojazdów znajdowały się na dużym obszarze drogi wojewódzkiej. Jeden z pojazdów wylądował na poboczu. Na całe szczęście w pobliżu nie było przechodniów. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a poszkodowani trafili pod opiekę ratowników medycznych.
Dwie osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala - podało radio Kraków.
Na czas trwania akcji ratunkowej droga wojewódzka była całkowicie zablokowana. Kierowcy, aby uniknąć korków mogli wybrać alternatywną trasę przez miejscowość Ciche. Do wszystkich uczestników ruchu apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach.




![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA] Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.wielicka.tv/data/articles/sm-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500352.jpg)


























![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500325.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze