Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 13 października 2025 17:24
Reklama

Zatrzymany za handel produktami z podrobionymi znakami towarowymi

Bocheńscy policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą zabezpieczyli towar z podrobionymi znakami towarowymi. Artykuły chemii gospodarczej, m.in. żele do prania – trafiały na teren powiatu bocheńskiego.
Zatrzymany za handel produktami z podrobionymi znakami towarowymi

W kwietniu br. policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Bochni rozpoczęli działania, których celem było przeszukanie obiektów, w których mógł znajdować się asortyment z podrobionymi znakami towarowymi. Według wiedzy bocheńskich funkcjonariuszy miały być to żele do prania znanych producentów. Już po pierwszych wykonanych czynnościach policjanci potwierdzili swoje informacje. Kiedy sprawdzili teren jednego ze znajdujących się w Bochni supermarketów zabezpieczyli towary z nieprawidłowym oznakowaniem, które zostały udostępnione do sprzedaży. Kierownictwo sklepu przedstawiło stosowne faktury potwierdzające fakt nabycia płynów, co z kolei zaprowadziło funkcjonariuszy do jednej z lokalnych hurtowni, która kupiła towar od zamieszkującego w powiecie nowotarskim przedstawiciela handlowego tamtejszej hurtowni. 

Kontynuując czynności bocheńscy policjanci udali się do ostatniego ze wspomnianych miejsc, gdzie zastali 37-letniego przedstawiciela handlowego, który miał odpowiadać za sprzedaż towarów z podrobionymi znakami towarowymi. W magazynach hurtowni zabezpieczyli również kilka palet wspomnianych produktów. Według posiadanych informacji od listopada ub. r., w ten sposób do obrotu miały trafić produkty z podrobionymi znakami towarowymi o łącznej wartości około 110 tysięcy złotych. 
Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już 7 zarzutów wprowadzania do obrotu towarów z podrobionym znakiem towarowym. Sprawa ma charakter rozwojowy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 11°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: BochniakTreść komentarza: A na zdjeciach zawodnicy Triathlon Team Bochnia w żótych strojach i ich libice zdominowali wszystkie strefy-Zakrzówek,Kraków,Bochnia,CzyżówData dodania komentarza: 6.08.2025, 21:34Źródło komentarza: Bocheńska strefa kibica podczas IRONMAN 70.3 KrakówAutor komentarza: BogdanTreść komentarza: Bardzo miło że zostało uwzględnione twórczość Wiesłwa SiekierskiegoData dodania komentarza: 5.01.2024, 21:55Źródło komentarza: ŚMIERĆ i MIŁOŚĆ” w Wielickiej MediateceAutor komentarza: Bogdan MTreść komentarza: Bardzo miło że uwzględniliście Państwo twórczość Wiesława SiekierskiegoData dodania komentarza: 5.01.2024, 21:54Źródło komentarza: ŚMIERĆ i MIŁOŚĆ” w Wielickiej MediateceAutor komentarza: Krys34Treść komentarza: No sprawa już trafiła do prokuratury a Kwaśny miał przywłaszczyć 200 tys. Zł.Data dodania komentarza: 24.09.2023, 12:12Źródło komentarza: Ciesielczyk chce odwołania Kwaśnego z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnowie po wybuchu afery na Uniwersytecie Ekonomicznym w KrakowieAutor komentarza: observeTreść komentarza: własnej ciąży - to sama sobie ją zrobiła ?Data dodania komentarza: 21.07.2023, 16:48Źródło komentarza: Oczekujemy od innych sił politycznych jasnej deklaracji, że prawo do przerywania ciąży będzie zagwarantowaneAutor komentarza: HajaTreść komentarza: Obwodnica oddana do użytku rok temu a TIRy jak jeździły tak jeżdżą pomimo zakazuData dodania komentarza: 7.03.2023, 20:00Źródło komentarza: Koniec z ciężarówkami jadącymi przez Podłęże
Reklama
Reklama
Reklama