Na dalekim pustkowiu, gdzie słońce spotyka się z suchym piaskiem, sielski spokój mieszkańców przerywają tajemnicze wydarzenia. Szeryf Ostre Pióro próbuje rozwikłać niecodzienną zagadkę zuchwałej kradzieży z pociągu odwiedzającego miasteczko. Kto wykrada kury z klatkowych wagonów?
Dobry duch miasteczka, Skunksik Lola zgłasza się na ochotnika, by rozwiązać zagadkę. Śmiałość i odwaga prowadzą do ciekawego tropu, podczas gdy zatrzeć ślady próbuje Chytra Lisica. Jak zakończy się ta historia?
Spektakl jest adresowany do dzieci od 3 roku życia. Początek o godz. 16.00. Czas trwania: 60 minut. Wstęp wolny.



































![Marcin Brosz przed meczem z Piastem Gliwice [VIDEO]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/xga-16x9-marcin-brosz-przed-meczem-z-piastem-gliwice-video-1775380326.png)



Napisz komentarz
Komentarze