Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 9 października 2025 15:14
Reklama

Wszystkie dzieciaki balowały w Domu Kultury Łężkowice

Podczas wczorajszych zajęć z cyklu „Razem weselej – bezpieczne ferie w Łężkowicach” chętnych do zabawy nie brakowało. Ta zabawa karnawałowa na długo zapisze się w pamięci najmłodszych, a nawet tych nastoletnich mieszkańców Łężkowic oraz miejscowości sąsiedzkich.
  • Źródło: Gmina Kłaj
Wszystkie dzieciaki balowały w Domu Kultury Łężkowice

Źródło: Gmina Kłaj

Taneczne szaleństwo, mnóstwo zabaw integracyjnych i niezapomniana przygoda – tak najprościej opisać to, co wydarzyło się w czwartkowy wieczór w łężkowickim Domu Kultury.
Najwięcej emocji dostarczyły konkursy na najmłodszych i najstarszych Króli i Królowe oraz na najzabawniejszy taniec. Jury, które śmiało się do rozpuku miało ogromny problem, żeby wybrać tę najzabawniejszą parę, dlatego na najwyższym „stopniu podium” stało aż 5 par.
Śmiechów nie było również końca podczas konkursu na taniec do konkretnych stylów tanecznych podczas przechodzenia pod liną. Jak się okazało, dzieciaki doskonale radzą sobie tańcząc salsę, twista, jak również rock&rolla. Każdy z uczestników balu otrzymał pamiątkowy dyplom, a najlepiej radzący sobie na parkiecie nagrodzeni zostali upominkami.
Gdy opadły siły dzieciaki mogły zregenerować się słodkim poczęstunkiem. Natomiast Państwo Iwona i Edward Domagała pozytywnie zaskoczyli, tym co dzieciaki lubią najbardziej – watą cukrową i popcornem. Winną dobrej zabawy była animator – Kamila Klimczak.
Zadanie współfinansowane z dotacji Gminy Kaj oraz ze środków własnych OSP Łężkowice.
Organizatorzy wydarzenia: Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kłaj, OSP Łężkowice, Rada Sołecka Łężkowic.

O.G.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Tragedia w Jadownikach k/Brzeska. Nie żyje 26-latek Na młodego mężczyznę, spadły elementy rozbieranego budynku. Spod gruzów poszkodowanego jeszcze przed przyjazdem służb wyciągnęli świadkowie zdarzenia. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 26-latka.Data dodania artykułu: 02.10.2025 18:52Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 1Tragedia w Jadownikach k/Brzeska. Nie żyje 26-latek Alarm w szkołach w regionie bocheńskim. W Nowym Wiśniczu zarządzono ewakuację Czynności rozpoznawcze minersko-saperskie trwają w dwóch szkołach na terenie powiatu bocheńskiego. Na miejscu pracują także straż i policja. Jest to spowodowane informacją, która wpłynęła drogą mailową do II Liceum Ogólnokształcącego w Bochni oraz Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu. W placówce w Nowym Wiśniczu zarządzono ewakuację zarówno uczniów jak i personelu.Data dodania artykułu: 09.10.2025 13:05Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0Alarm w szkołach w regionie bocheńskim. W Nowym Wiśniczu zarządzono ewakuację Uczniowie II LO w Bochni w projekcie „Młodzieżowi Liderzy Małopolski” Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego w Bochni wzięli udział w projekcie „Młodzieżowi Liderzy Małopolski”. To inicjatywa, której celem jest wzmacnianie postaw obywatelskich, rozwijanie aktywności społecznej oraz kształtowanie młodych liderów – osób, które potrafią działać z zaangażowaniem na rzecz swoich szkół i lokalnych społecznościData dodania artykułu: 09.10.2025 12:33Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0Uczniowie II LO w Bochni w projekcie „Młodzieżowi Liderzy Małopolski”
Pola Chwały 2025 za nami – dziękujemy za wspólne święto historii Przez ostatni weekend września – Niepołomice ponownie stały się stolicą żywej historii. Za nami 19. edycja Pól Chwały, jednej z największych imprez rekonstrukcyjno-historycznych w Polsce. W tym roku wydarzenie przyciągnęło rekordową liczbę uczestników i widzów, a centrum miasta tętniło pasją do historii i kultury dawnych epok.Data dodania artykułu: 02.10.2025 12:31Pola Chwały 2025 za nami – dziękujemy za wspólne święto historii Piłkarski turniej firm w Gdowie 28 września na kompleksie boisk sportowych w Gdowie odbyła się kolejna edycja Piłkarskiego Turnieju Firm, zorganizowanego przez LKS Gdovia Gdów. W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn: COCO VAPE, KAKUSIGA, GRUPA INWESTOR, CENTRUM BUDOWLANE ORZEŁ, CHOMIK, RADAR. Zespoły zagrały w systemie „każdy z każdym”.Data dodania artykułu: 30.09.2025 16:00Piłkarski turniej firm w Gdowie Dom Katolicki „Zorza” w Gdowie - trwają kolejne etapy modernizacji budynku Modernizacja blisko 100-letniego budynku u zbiegu ulic Łapanowskiej i Młyńskiej w Gdowie rozpoczęła się pod koniec ubiegłych wakacji, a prace miały objąć przede wszystkim zabezpieczenie budynku przed niszczącym wpływem warunków atmosferycznych i gruntowych, w tym roboty remontowe i przebudowę budynku m.in. prace rozbiórkowe, remont pokrycia dachowego i konstrukcji dachu, elementów murowanych z cegły (gzymsy, ściany, kominy), elewacji w zakresie tynków, stolarki okiennej i drzwiowej, schodów zewnętrznych, prace izolacyjne w zakresie zabezpieczenia przeciwwilgociowego oraz wymianę i montaż instalacji odprowadzających wody deszczowe.Data dodania artykułu: 30.09.2025 15:57Dom Katolicki „Zorza” w Gdowie - trwają kolejne etapy modernizacji budynku
Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 13°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: BochniakTreść komentarza: A na zdjeciach zawodnicy Triathlon Team Bochnia w żótych strojach i ich libice zdominowali wszystkie strefy-Zakrzówek,Kraków,Bochnia,CzyżówData dodania komentarza: 6.08.2025, 21:34Źródło komentarza: Bocheńska strefa kibica podczas IRONMAN 70.3 KrakówAutor komentarza: BogdanTreść komentarza: Bardzo miło że zostało uwzględnione twórczość Wiesłwa SiekierskiegoData dodania komentarza: 5.01.2024, 21:55Źródło komentarza: ŚMIERĆ i MIŁOŚĆ” w Wielickiej MediateceAutor komentarza: Bogdan MTreść komentarza: Bardzo miło że uwzględniliście Państwo twórczość Wiesława SiekierskiegoData dodania komentarza: 5.01.2024, 21:54Źródło komentarza: ŚMIERĆ i MIŁOŚĆ” w Wielickiej MediateceAutor komentarza: Krys34Treść komentarza: No sprawa już trafiła do prokuratury a Kwaśny miał przywłaszczyć 200 tys. Zł.Data dodania komentarza: 24.09.2023, 12:12Źródło komentarza: Ciesielczyk chce odwołania Kwaśnego z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnowie po wybuchu afery na Uniwersytecie Ekonomicznym w KrakowieAutor komentarza: observeTreść komentarza: własnej ciąży - to sama sobie ją zrobiła ?Data dodania komentarza: 21.07.2023, 16:48Źródło komentarza: Oczekujemy od innych sił politycznych jasnej deklaracji, że prawo do przerywania ciąży będzie zagwarantowaneAutor komentarza: HajaTreść komentarza: Obwodnica oddana do użytku rok temu a TIRy jak jeździły tak jeżdżą pomimo zakazuData dodania komentarza: 7.03.2023, 20:00Źródło komentarza: Koniec z ciężarówkami jadącymi przez Podłęże
Reklama
Reklama
Reklama