Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 8 maja 2026 01:35
Reklama

Śledztwo w sprawie śmierci 23-latka w Krakowie

Policjanci z Komisariatu Policji III i z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie realizują pod nadzorem prokuratury czynności wykrywcze w sprawie tragicznej śmierci 23-latka z powiatu wadowickiego.
Śledztwo w sprawie śmierci 23-latka w Krakowie

24 stycznia br. ok. godziny 1:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o rannym mężczyźnie znajdującym się na klatce schodowej w jednym z bloków w rejonie krakowskich Azorów. Na miejsce przybyło także pogotowie ratunkowe jednak 23-latka  nie udało się uratować. Mężczyzna (pochodzący z powiatu wadowickiego)  posiadał rany kłute w okolicach klatki piersiowej. Ciało 23-latka przewiezione zostało do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok i wskazana zostanie przyczyna śmierci. 

Na miejscu przeprowadzono wraz z prokuratorem oględziny i inne czynności operacyjno-śledcze. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że w jednym z mieszkań bloku odbywała się impreza, spotkanie,  w trakcie którego doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Bezpośrednio po zdarzeniu, jak i w toku dalszych  intensywnych czynności  policjanci zatrzymali  wczoraj w tej sprawie kilka osób – uczestników imprezy. Aktualnie weryfikowana jest rola tych osób w zdarzeniu i ich związek ze śmiercią mężczyzny,  jak również  wyjaśniane są  okoliczności zdarzenia.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kraków Prądnik -Biały oraz policjanci z Komisariatu III Policji w Krakowie i z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu  i Zdrowiu  KMP Kraków. 

Z uwagi na dobro postępowania  na tym etapie sprawy nie udzielamy więcej informacji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Wielkie zainteresowanie w Trzcianie. Seniorzy chcą działać razem Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. Aż 63 mieszkańców pojawiło się na pierwszym spotkaniu dotyczącym utworzenia Klubu Seniora w Trzcianie. Uczestnicy nie tylko zadeklarowali chęć wspólnego działania, ale podjęli również decyzję o powołaniu stowarzyszenia, które ma integrować i aktywizować lokalnych seniorów.Data dodania artykułu: 07.05.2026 10:37Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0Wielkie zainteresowanie w Trzcianie. Seniorzy chcą działać razem 23-latek postrzelił swojego rówieśnika po imprezie, poszło o dziewczynę. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstw 3 maja br. funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krzeszowicach zatrzymali 23-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa swojego znajomego, poprzez oddanie w jego kierunku strzału z broni palnej. Sprawca decyzją Sądu został aresztowany na trzy miesiące.Data dodania artykułu: 07.05.2026 10:21Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 023-latek postrzelił swojego rówieśnika po imprezie, poszło o dziewczynę. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstw Kryminalni z Wieliczki zatrzymali podejrzanych o kradzieże z włamaniem Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zatrzymali 48-letniego mieszkańca Krakowa podejrzanego o kradzież z włamaniem do sklepu oraz kilku kradzieży z włamaniem do myjni samochodowych na terenie powiatu wielickiego. Zarzut pomocnictwa w kradzieży z włamaniem usłyszała również 29-letnia mieszkanka gminy Wieliczka.Data dodania artykułu: 07.05.2026 10:12Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0Kryminalni z Wieliczki zatrzymali podejrzanych o kradzieże z włamaniem
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl
zachmurzenie duże

Temperatura: 12°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama