Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 04:32
Reklama

Postęp prac na budowie nowej siedziby Komendy Powiatowej PSP w Wieliczce

Postęp prac na budowie nowej siedziby Komendy Powiatowej PSP w Wieliczce

Prace na budowie przebiegają zgodnie z planem, wykonywana jest elewacja budynku, zamontowano ściankę wspinaczkową, montowane są centrale wentylacyjne, system odciągów spalin w garażu. Trwają prace przy instalacjach elektrycznych, instalacjach słaboprądowych i wentylacyjnych. Na terenie budowy, co dwa tygodnie odbywają się narady koordynacyjne, podczas których podsumowywany jest zakres zrealizowanych prac, jak również omawiane są najważniejsze kwestie dotyczące dalszej realizacji inwestycji.

Opracowanie: kpt. Marcin Musiał, KP PSP w Wieliczce
Zdjęcie: Archiwum KP PSP Wieliczka



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 20°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama