Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:42
Reklama

Budowa sali gimnastycznej w Byszycach

W Byszycach dobiega końca budowa sali gimnastycznej zlokalizowanej przy budynku szkoły podstawowej. Inwestycja w całości finansowana jest z budżetu Miasta i Gminy Wieliczka.
Budowa sali gimnastycznej w Byszycach

Tuż obok zaplanowano boisko sportowe o wymiarach 12m x 24m, wraz z zapleczem socjalno-technicznym. Koszt inwestycji wynosi 3 732 197, 17 zł.


Od strony południowej natomiast zaprojektowano podjazd i dojścia do sali oraz miejsca postojowe dla samochodów osobowych; obiekt dostosowany będzie dla potrzeb osób niepełnosprawnych.


 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 20°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama