Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 12:38
Reklama

Rysował samochody na parkingu. Został zatrzymany na gorącym uczynku w chwili kiedy uszkodził … nieoznakowany radiowóz

Policjanci z Komisariatu Policji w Niepołomicach prowadzili czynności w związku z serią dewastacji pojazdów, do jakich doszło na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy na terenie parkingu pod jednym ze sklepów na terenie Niepołomic. Gdy funkcjonariusze wykonywali czynności w rejonie sklepu, zauważyli mężczyznę, który dokonał uszkodzeń … nieoznakowanego radiowozu. Sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku. Okazało się, 59-latek jest odpowiedzialny za poprzednie przypadki zniszczeń powłok lakierniczych pojazdów w tym miejscu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności i zapłata odszkodowań.
Rysował samochody na parkingu. Został zatrzymany na gorącym uczynku w chwili kiedy uszkodził … nieoznakowany radiowóz

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Niepołomicach otrzymali na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy 3 zawiadomienia dotyczące uszkodzenia pojazdów, poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej ostrym przedmiotem. Do tych zdarzeń doszło w okresie 27 maja do 6 lipca br. w tym samym miejscu tj. na terenie jednego z parkingów sklepu wielkopowierzchniowego w Niepołomicach. 
W toku dochodzenia, 12 lipca br., kryminalni z Niepołomic udali się na teren sklepu, by przeprowadzić dodatkowe ustalenia w przedmiotowej sprawie.  Swój nieoznakowany radiowóz pozostawili na terenie parkingu. W pewnym momencie funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który podszedł do ich radiowozu, wyciągnął schowany w odzieży ostry przedmiot i uszkodził radiowóz. Kryminalni zatrzymali go, a po weryfikacji  materiału dowodowego, okazało się, że jest odpowiedzialny za poprzednie przypadki zniszczeń powłok lakierniczych pojazdów na tym parkingu. 

KP NIEPOŁOMICE


Niepołomiccy śledczy przedstawili zatem w sumie  4 zarzuty dotyczące uszkodzenia pojazdów. Straty oszacowano na łączną kwotę ok. 10 tys. zł.  Policjanci zauważyli, że sprawca wybierał pojazdy  stojące najbliżej wejścia. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Na pytanie policjantów wyjaśnił, iż niszczył lakier samochodów bo … jemu też kiedyś ktoś porysował pojazd. 
Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności i naprawa szkód. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Uzyskaj pożyczkę tutajTreść komentarza: Złóż wniosek o pomoc finansową tutaj z niskim oprocentowaniem 2%, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną, korzystając z poniższych danych. https://en.wikipedia.org/wiki/Stefano_Pessina [email protected] WhatsApp: +48 732 104 284 Ciepłe powitanie Wiceprezes i Dyrektor Generalny, Walgreens Boots Alliance. Stefano PessinaData dodania komentarza: 01.06.2022, 11:27Źródło komentarza: Rozbudowa drogi powiatowej w GrajowieAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę rodzinę zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890 Data dodania komentarza: 19.08.2021, 21:52Źródło komentarza: ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEJ. APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ I NOSZENIE ODBLASKÓWAutor komentarza: Słony OlekTreść komentarza: Ja często leżę na jezdni. Lubię ten zapach. Szczególnie o poranku jest dość dobrze wyczuwalny. Wszystkim polecam. Pamiętajcie tylko o trójkącie ostrzegawczym i odblaskach!Data dodania komentarza: 25.11.2020, 18:24Źródło komentarza: 54-letni mieszkaniec Wieliczki najechał na mężczyznę leżącego na jezdni Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 24.11.2020, 21:27Źródło komentarza: Poznajcie historię Moniki, która walczy o powrót do zdrowia.Autor komentarza: kupiecTreść komentarza: Czy grozi nam czerwona strefa?Data dodania komentarza: 13.10.2020, 10:57Źródło komentarza: Powiat wielicki zmaga się z pandemiąAutor komentarza: TadeuszTreść komentarza: Stop blokowiskiem Wieliczki i okolicData dodania komentarza: 02.10.2020, 18:30Źródło komentarza: Spór o wielickie blokowiska nie ustaje. Głos zabierają posłowie i radni
Reklama
Reklama
a