Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 12:14
Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 81-letniego mieszkańca gminy Wieliczka

Wieliccy policjanci, po kilku godzinach poszukiwań, odnaleźli zaginionego 81-latka, który wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z relacji bliskich wynikało, że może on potrzebować pomocy lekarskiej.
Szczęśliwy finał poszukiwań 81-letniego mieszkańca gminy Wieliczka

Wczoraj (7.06.2021) ok. godziny 16:30 wieliccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 81-latka, który około godziny 13 wyszedł z miejsca zamieszkania i oddalił się w nieznanym kierunku. Rodzina poinformowała, że mężczyzna ze względu na stan zdrowia, może potrzebować pomocy. Dyżurny natychmiast powiadomił wszystkie patrole w powiecie wielickim przekazując rysopis zaginionego.

Policjanci sprawdzali pola, drogi gruntowe, rozpytywali okolicznych mieszkańców. Po kilku godzinach funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, na jednej z dróg lokalnych zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Okazało się, że to zaginiony.  81- latek nie był w stanie przypomnieć sobie gdzie mieszka, podając mundurowym adres zamieszkania w Krakowie.  Mężczyzna poza lekkimi otarciami naskórka, nie posiadał innych obrażeń i  nie wymagał pomocy lekarskiej. Policjanci odwieźli zaginionego do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę bliskim.

Policja apeluje. Jeśli widzimy kogoś kto zachowuje się w naszym odczuciu dziwnie, wygląda na zagubionego bądźmy otwarci na zapytanie i zweryfikowanie planów tej osoby. Jeżeli posiadamy informację, że taka osoba ma problemy z pamięcią i w przeszłości występowały incydenty związane z niekontrolowanym opuszczeniem miejsca zamieszkania to koniecznym jest powiadomienie najbliższej rodziny lub jednostki Policji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Uzyskaj pożyczkę tutajTreść komentarza: Złóż wniosek o pomoc finansową tutaj z niskim oprocentowaniem 2%, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną, korzystając z poniższych danych. https://en.wikipedia.org/wiki/Stefano_Pessina [email protected] WhatsApp: +48 732 104 284 Ciepłe powitanie Wiceprezes i Dyrektor Generalny, Walgreens Boots Alliance. Stefano PessinaData dodania komentarza: 01.06.2022, 11:27Źródło komentarza: Rozbudowa drogi powiatowej w GrajowieAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę rodzinę zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890 Data dodania komentarza: 19.08.2021, 21:52Źródło komentarza: ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEJ. APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ I NOSZENIE ODBLASKÓWAutor komentarza: Słony OlekTreść komentarza: Ja często leżę na jezdni. Lubię ten zapach. Szczególnie o poranku jest dość dobrze wyczuwalny. Wszystkim polecam. Pamiętajcie tylko o trójkącie ostrzegawczym i odblaskach!Data dodania komentarza: 25.11.2020, 18:24Źródło komentarza: 54-letni mieszkaniec Wieliczki najechał na mężczyznę leżącego na jezdni Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 24.11.2020, 21:27Źródło komentarza: Poznajcie historię Moniki, która walczy o powrót do zdrowia.Autor komentarza: kupiecTreść komentarza: Czy grozi nam czerwona strefa?Data dodania komentarza: 13.10.2020, 10:57Źródło komentarza: Powiat wielicki zmaga się z pandemiąAutor komentarza: TadeuszTreść komentarza: Stop blokowiskiem Wieliczki i okolicData dodania komentarza: 02.10.2020, 18:30Źródło komentarza: Spór o wielickie blokowiska nie ustaje. Głos zabierają posłowie i radni
Reklama
Reklama
a