Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 14:12
Reklama

Policjanci z Gdowa zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży

Policjanci z Gdowa zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży

13 czerwca br. około godz. 2 w nocy, dyżurny Komisariatu Policji w Gdowie otrzymał telefon od pracownika  jednego  z marketów, że dwóch mężczyzn kradnie środki czystości z palety znajdującej się na rampie rozładunkowej. We wskazane miejsce, niezwłocznie skierowany został patrol policji. Przed przybyciem na miejsce funkcjonariuszy, sprawcy uciekli rozrzucając po drodze skradziony towar. Dzięki dokładnemu opisowi  sprawców podanemu przez  pracownika marketu oraz szybkiej reakcji funkcjonariuszy, po krótkim czasie złodzieje zostali zatrzymani i doprowadzeni do Komisariatu. Jak się okazało, sprawcy to dwaj 32- letni mężczyźni, mieszkańcy gminy Gdów oraz gminy Biskupice,  wcześniej karani za podobne przestępstwa.  Ponadto, jak się okazało w trakcie sprawdzenia w systemie informatycznym, jeden ze sprawców był osobą poszukiwaną do odbycia kary  w związku z popełnionymi przestępstwami,

Obu mężczyznom, zostały przedstawione zarzuty kradzieży ( art. 278 § 1 KK.)Zatrzymani przyznali się do przedstawionych im zarzutów. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
9,2 mln zł trafi na lokalne drogi. W Brzesku podpisano umowy na pięć inwestycji Powiaty brzeski i wielicki, a także gminy Ryglice, Pleśna oraz Rzezawa otrzymały dofinansowanie na modernizację lokalnej infrastruktury drogowej. Środki pochodzą z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg i zostaną przeznaczone na realizację pięciu inwestycji o łącznej wartości 9,2 mln zł. Umowy na dofinansowanie podpisano w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku. To właśnie powiat brzeski jest największym beneficjentem przyznanych środków. Data dodania artykułu: 24.06.2026 16:08Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0 9,2 mln zł trafi na lokalne drogi. W Brzesku podpisano umowy na pięć inwestycji Policjanci i ratownicy walczyli o życie mężczyzny w kryzysie emocjonalnym W niedzielę, 22 czerwca 2026 roku, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zostali pilnie skierowani do jednej z miejscowości na terenie powiatu wielickiego, gdzie według zgłoszenia pomocy potrzebował mężczyzna znajdujący się w kryzysie emocjonalnym. Data dodania artykułu: 24.06.2026 14:12Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0 Policjanci i ratownicy walczyli o życie mężczyzny w kryzysie emocjonalnym Anna Gąsłowska kończy pracę w szkole w Woli Batorskiej. Przez 42 lata była związana z jedną placówką Po 42 latach pracy w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej na emeryturę przechodzi dyrektor Anna Gąsłowska. Przez dwie dekady kierowała placówką, z którą była związana od początku swojej zawodowej drogi. Data dodania artykułu: 23.06.2026 21:54Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0 Anna Gąsłowska kończy pracę w szkole w Woli Batorskiej. Przez 42 lata była związana z jedną placówką
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 29°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama