Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 15:38
Reklama

Urząd Gminy w Biskupicach zamknięty dla obsługi mieszkańców

W związku z potwierdzeniem u jednego z pracowników UG Biskupice zakażenia wirusem Sars-Cov – 2 od poniedziałku 27 lipca 2020 roku Urząd Gminy Biskupice pozostanie zamknięty dla obsługi Mieszkańców, aż do odwołania. Kasa Urzędu oraz Dziennik Podawczy również pozostaną zamknięte.
Urząd Gminy w Biskupicach zamknięty dla obsługi mieszkańców

Komunikat Wójta Gminy Biskupice w sprawie zmiany organizacji pracy w Urzędzie Gminy Biskupice

Szanowni Państwo, w związku z potwierdzeniem u jednego z pracowników UG Biskupice zakażenia wirusem Sars-Cov – 2 od poniedziałku 27 lipca 2020 roku Urząd Gminy Biskupice pozostanie zamknięty dla obsługi Mieszkańców, aż do odwołania. Kasa Urzędu oraz Dziennik Podawczy również pozostaną zamknięte.

Pracownik zakażony wirusem nie prowadził bezpośredniej obsługi petentów.

W sprawach wyjątkowych – np.  zgłoszenie zgonu, który miał miejsce na terenie gminy Biskupice, petenci będą obsługiwani bezpośrednio przez pracowników merytorycznych. Swoją osobistą wizytę uprzejmie prosimy poprzedzić kontaktem telefonicznym pod numerem  12 250-69-50.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
9,2 mln zł trafi na lokalne drogi. W Brzesku podpisano umowy na pięć inwestycji Powiaty brzeski i wielicki, a także gminy Ryglice, Pleśna oraz Rzezawa otrzymały dofinansowanie na modernizację lokalnej infrastruktury drogowej. Środki pochodzą z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg i zostaną przeznaczone na realizację pięciu inwestycji o łącznej wartości 9,2 mln zł. Umowy na dofinansowanie podpisano w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku. To właśnie powiat brzeski jest największym beneficjentem przyznanych środków. Data dodania artykułu: 24.06.2026 16:08Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0 9,2 mln zł trafi na lokalne drogi. W Brzesku podpisano umowy na pięć inwestycji Policjanci i ratownicy walczyli o życie mężczyzny w kryzysie emocjonalnym W niedzielę, 22 czerwca 2026 roku, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zostali pilnie skierowani do jednej z miejscowości na terenie powiatu wielickiego, gdzie według zgłoszenia pomocy potrzebował mężczyzna znajdujący się w kryzysie emocjonalnym. Data dodania artykułu: 24.06.2026 14:12Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0 Policjanci i ratownicy walczyli o życie mężczyzny w kryzysie emocjonalnym Anna Gąsłowska kończy pracę w szkole w Woli Batorskiej. Przez 42 lata była związana z jedną placówką Po 42 latach pracy w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej na emeryturę przechodzi dyrektor Anna Gąsłowska. Przez dwie dekady kierowała placówką, z którą była związana od początku swojej zawodowej drogi. Data dodania artykułu: 23.06.2026 21:54Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0 Anna Gąsłowska kończy pracę w szkole w Woli Batorskiej. Przez 42 lata była związana z jedną placówką
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 29°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama