Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 lutego 2026 22:06
Reklama
Reklama

Trzech mężczyzn jadących bmw, posiadało przy sobie marihuanę, amfetaminę oraz mefedron

Wieliccy policjanci zatrzymali do kontroli samochód. Trzech mężczyzn jadących bmw, posiadało przy sobie marihuanę, amfetaminę oraz mefedron. W trakcie przeszukania ich domów znaleziono kolejne ilości środków odurzających.
Trzech mężczyzn jadących bmw, posiadało przy sobie marihuanę, amfetaminę oraz mefedron

21 listopada b.r.,  policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, zatrzymali do kontroli samochód marki BMW. W pojeździe znajdowali się trzej mężczyźni w wieku 27, 23 oraz 29 lat. Drogówka nie miała uwag co do kierowcy (był trzeźwy) i pojazdu, natomiast policjanci kryminalni podejrzewali, że osoby w samochodzie mogą posiadać przy sobie środki odurzające. Zatem  przeszukali pojazd a  także przeprowadzili kontrolę osobistą całej trójki. Jak się okaząło, u każdego z nich ujawniono środki odurzające: marihuanę, amfetaminę bądź mefedron. Kierowca oraz pasażerowie zostali zatrzymani, a funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania mężczyzn. W domu 27 –latka policjanci znaleźli  słoik z zawartością białego proszku o wadze ponad 136 g. Po wykonaniu badania okazało się że jest to amfetamina. Narkotyki zostały znalezione także w miejscu zamieszkania pozostałej dwójki pasażerów. U 23-latka oraz 29-latka, kryminalni znaleźli pewne ilości amfetaminy oraz mefedronu.

Teraz 27-latkowi za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 23 oraz 29-latkowi, za posiadanie środków odurzających, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wieliczce.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Kilkadziesiąt noży oraz miecze zabezpieczyli policjanci u 38-latka, który wygrażał nimi ekipie budowlanej a potem policjantom 12 lutego br. policjanci z Komisariatu Policji VI w Krakowie interweniowali wobec agresywnego 38-letniego mieszkańca Kurdwanowa. Policjanci obezwładnili mężczyznę posiadającego ostre przedmioty, którymi groził i wymachiwał w ich kierunku. Wcześniej 38-latek groził członkom ekipy budowlanej oraz uszkodził samochód. Grozi mu do 10 lat więzienia.Data dodania artykułu: 19.02.2026 14:55Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0Kilkadziesiąt noży oraz miecze zabezpieczyli policjanci u 38-latka, który wygrażał nimi ekipie budowlanej a potem policjantom Trzech mężczyzn z powiatu suskiego pobiło rówieśnika w zazdrości o dziewczynę Suscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, którzy we wtorkowy wieczór pobili 21-latka. Do rękoczynów doszło, ponieważ pokrzywdzony miał spotkać się z dziewczyną jednego z agresorów. Cała trójka usłyszała zarzuty udziału w pobiciu natomiast jeden z nich dodatkowo usłyszał zarzut kradzieży mienia. Teraz będą się tłumaczyć przed sądem.Data dodania artykułu: 19.02.2026 14:52Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0Trzech mężczyzn z powiatu suskiego pobiło rówieśnika w zazdrości o dziewczynę Małopolska docenia najlepszych. Gala „RESPECTUS” w Krakowie 18 lutego w gościnnych murach Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie odbyła się uroczysta gala Konkursu im. Marszałka Marka Nawary „RESPECTUS”. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli władz samorządowych, środowiska akademickiego oraz laureatów konkursu, którego celem jest wzmacnianie potencjału intelektualnego Małopolski i praktyczne wdrażanie nowatorskich rozwiązań w obszarze samorządu terytorialnego.Data dodania artykułu: 19.02.2026 14:11Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 0Małopolska docenia najlepszych. Gala „RESPECTUS” w Krakowie
Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama