Bochnia. Zamkną drogę wojewódzką w centrum miasta. Będą spore utrudnienia

  • 28.09.2020, 10:28
  • UM Bochnia
Bochnia. Zamkną drogę wojewódzką w centrum miasta. Będą spore utrudnienia

We wtorek 29 września zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu zamknięta zostanie droga wojewódzka biegnąca wzdłuż pierzei zachodniej rynku. Droga wojewódzka nr 965 na odcinku pomiędzy ul Kazimierza Wielkiego i ul. Kraszewskiego jest droga jednokierunkową. Kierujący chcący dotrzeć do ul Kraszewskiego po wprowadzeniu tej organizacji ruchu będą zmuszeni jadąc od Krakowa kierować się na ul. Kościuszki następnie na drugim skrzyżowaniu z sygnalizacja świetlną skręcić w lewo na ul Kraszewskiego.

Dla dostawców i mieszkańców na ulicy Wolnica dopuszczony będzie dojazd od strony ulicy Różanej, a sama ulica Wolnica będzie ulicą „ślepą”. Z ulicy Różanej kierować się należy w prawo do ul Kazimierza Wielkiego. Dopuszczony będzie także skręt w lewo i tak dojedziemy na Plac Świętej Kingi, a później Szewską do Kraszewskiego. Ten przejazd będzie możliwy jedynie dla samochodów osobowych i ewentualnie małych samochodów dostawczych.

Wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu jest wymagane w związku z realizacją  kolejnego etapu prac rewitalizacyjnych w ścisłym centrum Bochni.

UM Bochnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe