43 ozdrowieńców w Domu Opieki Jestem w Grobli

  • 25.08.2020, 10:15
  • Zbigniew Filar
43 ozdrowieńców w Domu Opieki Jestem w Grobli

Zgodnie z danymi otrzymanymi z Sanepidu w Domu Opieki Jestem w Grobli jest już 43 ozdrowieńców. To 21 podopiecznych i 22 pracowników.

64 osoby są nadal leczone, z czego 43 przebywają w ośrodku, a 21 w szpitalu. Spora część z tych osób badana była już testami i miała wyniki ujemne, niemniej jednak za ozdrowieńca można uznać osobę, która ma dwa negatywne testy wykonane po sobie. Testy realizowane są na bieżąco 2-3 razy w tygodniu.

Zdarzają się też przypadki, że osoby czujące się dobrze raz otrzymują wynik pozytywny, a raz negatywny, dlatego zgodnie z zaleceniami służb są nadal izolowane.

W ciągu ostatnich 9 dni w ośrodku zmarła 1 osoba, a w szpitalu 2. Łącznie na COVID-19 zmarło 3 osoby

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe