Dotacja na remont cmentarza wojennego

  • 18.11.2021, 09:23
  • UM Niepołomice
Dotacja na remont cmentarza wojennego
Gmina Niepołomice pozyskała środki finansowe w kwocie 44 000 zł na II etap remontu i konserwacji cmentarza wojennego z I wojny światowej nr 324 w Woli Batorskiej.

Dofinansowanie pochodzi z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie – Wydział Rewaloryzacji Zabytków Krakowa i Dziedzictwa Narodowego.

Prace będą wykonywane zgodnie z pozwoleniem Nr ZR 5142.6.2021 z 14.09.2021 r. na prowadzenie prac konserwatorskich, prac restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku wpisanym w rejestr zabytków (nr rej. zab. A-735), wydanym przez Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Dokumentację historyczno-odtworzeniową opracował Jerzy J.P. Drogomir.

UM Niepołomice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe