Pożar altany w Wieliczce

  • 11.11.2021, 19:04
  • KP PSP w Wieliczce
Pożar altany w Wieliczce

W dniu 08.11.2021 r. o godz. 06:38 Dyżurny Operacyjny Powiatu przyjął zgłoszenie o pożarze altanki na ulicy Sadowej w Wieliczce. Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy z JRG Wieliczka oraz OSP Wieliczka. Na miejsce przybyła również Policja. Pożarem objęta była część poddasza altanki. Strażacy w sprzęcie ochrony układu oddechowego oraz linią gaśniczą weszli do środka budynku, gdzie podczas przeszukania zlokalizowali kobietę. Została ona ewakuowana na zewnątrz obiektu. Dalsze działania polegały na ugaszeniu pożaru i kontroli pogorzeliska.

W wyniku pożaru poszkodowane zostały 3 osoby. Mężczyzna, który w chwili przybycia na miejsce Straży Pożarnej znajdował się na zewnątrz obiektu z poparzeniami kończyn dolnych został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Opracowanie: mł. bryg Dębosz Adam, KP PSP w Wieliczce
Zdjęcie: archiwum JRG

KP PSP w Wieliczce

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe