Podsumowanie działań „Prędkość” w powiecie bocheńskim

  • 16.08.2021, 14:25
  • KPP Bochnia
Podsumowanie działań „Prędkość” w powiecie bocheńskim
W piątek, na terenie całego kraju miały miejsce policyjne działania „Prędkość”. W związku z akcją, policjanci bocheńskiej drogówki prowadzili kontrole związane z pomiarem dozwolonej prędkości na drogach powiatu.

Głównym celem działań kontrolno-prewencyjnych pn. „Prędkość”, jest reagowanie na wykroczenia związane z przekraczaniem dozwolonej prędkości przez kierujących. Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. W piątek, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bochni reagowali na wykroczenia związane z nadmierną prędkością na terenie całego powiatu. Miejsca pomiaru często związane są z interwencjami mieszkańców, zgłaszanych w formie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zgodnie z obowiązującymi od 1 czerwca przepisami, ograniczenie dozwolonej prędkości do 50 km/h obowiązuje w obszarze zabudowanym przez całą dobę. Tylko w ciągu tego dnia w wyniku przeprowadzonych działań bocheńscy policjanci skontrolowali 53 pojazdy i ujawnili 43 wykroczenia, za które nałożyli represje głównie w formie mandatów karnych.

KPP Bochnia

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe