"To nie kosztuje nas tak dużo". Krakowscy restauratorzy zachęcają poczęstunkiem do oddawania krwi

  • 04.08.2021, 16:39
  • TVN24/x-news
"To nie kosztuje nas tak dużo". Krakowscy restauratorzy zachęcają poczęstunkiem…
Kraków. W Krakowie trwa akcja restauratorów promujących honorowych dawców, którzy po okazaniu potwierdzenia oddani krwi mogą liczyć na darmowe posiłki.

Okres wakacyjny to czas wzmożonego zapotrzebowania na krew, a obecna sytuacja epidemiologiczna nie sprzyja krwiodawcom.

- Wszystko zaczęło się od tego, że znów poszliśmy oddać krew - robimy to w miarę regularnie. Usłyszeliśmy, że jest aktualnie problem. Stwierdziliśmy, że skoro paczka czekolad czy dwa dni wolnego to nie jest wystarczająca zachęta, to w zasadzie nie kosztuje nas tak dużo, aby zachęcić ludzi, co możemy przynieść dobrego zachęcając do oddania krwi poprzez darmowy poczęstunek - mówi uczestnik akcji Krzysztof Dąbrowa z cukierni "Na ciacho".

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe