Szesnastu uczniów Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce wróciło z miesięcznych praktyk zawodowych w Niemczech. Wyjazd odbył się w ramach programu Erasmus+ i był okazją do zdobycia doświadczenia w branży hotelarsko-gastronomicznej.