Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 13:43
Reklama

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Liceum im. Jana Matejki w Wieliczce

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Liceum im. Jana Matejki w Wieliczce

Źródło: POWIAT WIELICKI

W Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Matejki w Wieliczce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to czas podsumowań, gratulacji oraz podziękowań za miesiące nauki, pracy i zaangażowania całej społeczności szkolnej. 

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście. Obecna była również Wicestarosta Wielicki Ewa Ptasznik, która pogratulowała młodzieży osiągniętych wyników, a nauczycielom podziękowała za codzienną pracę i wsparcie uczniów w rozwijaniu ich talentów.

Podczas swojego wystąpienia Wicestarosta życzyła wszystkim udanych wakacji. Podkreśliła, że letni wypoczynek powinien być czasem radości, regeneracji i odpoczynku po intensywnym roku szkolnym. Zwróciła jednocześnie uwagę na konieczność zachowania rozwagi podczas wakacyjnych wyjazdów, spotkań i aktywności. Zaapelowała do młodzieży, aby w czasie wolnym pamiętała o bezpieczeństwie swoim i innych.

Jednym z najważniejszych punktów uroczystości było wręczenie wyróżnień uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Nagrody przekazała Dyrektor Liceum Monika Szypuła wraz z gronem pedagogicznym. Był to moment szczególnego uznania dla pracy, systematyczności i ambicji młodych ludzi.

Zakończenie roku szkolnego było także okazją do podziękowania nauczycielom za ich zaangażowanie, cierpliwość i codzienny wysiłek wkładany w edukację oraz wychowanie młodzieży. Gratulacje skierowano również do wszystkich uczniów, którzy przez ostatnie miesiące rozwijali swoje umiejętności, zdobywali wiedzę i reprezentowali szkołę w różnych dziedzinach.

Całej społeczności Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Wieliczce życzono bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji. Po zasłużonym odpoczynku uczniowie i nauczyciele spotkają się ponownie we wrześniu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 34°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama