Policjanci radzili m.in., aby: kwestować w miejscach dobrze oświetlonych i uczęszczanych, unikać samotnego przemieszczania się, zwłaszcza po zmroku, nie wdawać się w konflikty i w razie zagrożenia natychmiast powiadamiać służby, dbać o właściwe zabezpieczenie puszek kwestarskich, korzystać z numeru alarmowego 112 w sytuacjach wymagających pilnej interwencji.
Funkcjonariusze zapewnili również, że w dniu finału będą czuwać nad bezpieczeństwem wolontariuszy oraz mieszkańców, patrolując ulice i reagując na wszelkie zgłoszenia.
Wspólne działania mają na celu zapewnienie bezpiecznego przebiegu 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.






































![Symboliczne wbicie łopaty w Trześni. będzie nowy odcinek drogi wojewódzkiej [video]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-symboliczne-wbicie-lopaty-w-trzesni-bedzie-nowy-odcinek-drogi-wojewodzkiej-1777012422.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze