Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:26
Reklama

20 - latek ze znaczną ilością narkotyków

  • Źródło: KPP WIELICZKA
20 - latek ze znaczną ilością narkotyków

Wieliccy policjanci zatrzymali 20- letniego mieszkańca gminy Biskupice, u którego znaleziono znaczne ilości różnego rodzaju środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

30 grudnia br., w miejscowości Trąbki gmina Biskupice, wieliccy kryminalni, zatrzymali do kontroli pojazd marki Peugeot. Funkcjonariusze posiadali informację, że kierujący nim 20 -letni mieszkaniec powiatu wielickiego może posiadać środki psychotropowe lub inne zabronione substancje. W trakcie kontroli policjanci natrafili na białą substancję, która okazała się kokainą.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 20-latka znaleźli także słoiki oraz woreczki strunowe z nielegalnymi substancjami w postaci mefedronu, marihuany, a także tabletek extazy. Łącznie, funkcjonariusze zabezpieczyli  blisko 100 gramów środków odurzających o łącznej wartości czarnorynkowej 5 tys. zł. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 20°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama