Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 03:34
Reklama

Wieliczka. Dzień seniora w wielickim Magistracie

23 września w wielickim Magistracie spotkali się członkowie i sympatycy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów wielickiego oddziału świętując Dzień Seniora.
  • Źródło: Wieliczka Oficjalny Portal Miasta
Wieliczka. Dzień seniora w wielickim Magistracie

W imieniu Burmistrza Wieliczki dla wszystkich członków Związku przekazała życzenia Agnieszka Szczepaniak - zastępca Burmistrza ds. Społecznych wspólnie z Dominika Chylińską dyrektor wielickiego MGOPS.

Specjalne podziękowania trafiły również na ręce szefowej małopolskiego związku Pani Wandy Szelągowskiej, która stale uczestniczy w spotkaniach wielickich seniorów. Uroczystość uświetniła muzyczna prezentacja zaprzyjaźnionego Klubu Seniora Bodzanowianki.

Miasto i Gmina Wieliczka

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieliczce

Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 20°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama