Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 02:43
Reklama
Reklama

Przyborów. Samochód ciężarowy wiozący jabłka wpadł do rowu. Poszkodowany w szpitalu

W miejscowości Przyborów (DW768) z nie wyjaśnionych przyczyn kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem, wynikiem czego doszło do przewrócenia ciężarówki na bok. Jedna osoba została poszkodowana.
Przyborów. Samochód ciężarowy wiozący jabłka wpadł do rowu. Poszkodowany w szpitalu

W piątek 22 września w godzinach wieczornych  kierujący samochodem ciężarowym z naczepą wioząc jabłka, jechał drogą wojewódzką 768 od Szczurowej w kierunku Brzeska w Przyborowie zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie wjechał do rowu i samochód przewrócił się na bok uszkadzając przy tym ogrodzenie przyległej posesji a jabłka wysypały się z części załadunkowej. Kierujący samochodem ciężarowym został zabrany do szpitala przez obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego.

Na miejscu w działaniach brały udział zastępy straży pożarnej z PSP w Brzesku oraz OSP Przyborów, zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, neutralizacja wycieków z uszkodzonego pojazdu oraz kierowanie ruchem drogowym. Na miejsce przybył ciężki sprzęt (holownik) celem wyciągnięcia zestawu pojazdów z rowu. Policja z Brzeska wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Utrudnienia w ruchu drogowym w tym miejscu trwały kilka godzin.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 1°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama