Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 22:29
Reklama

Posłowie Porozumienia dołączyli do Koalicji Polskiej. Razem wystartują też w wyborach

Warszawa. Posłowie Porozumienia Magdalena Sroka, Iwona Michałek oraz Stanisław Bukowiec dołączyli do klubu parlamentarnego Koalicji Polskiej – poinformował lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

 

- Powiększamy nasze szeregi, to oznacza też silniejszą drużynę na wybory. To jest ta integracja, która po stronie demokratycznej jest bardzo potrzebna, która sprawia, że jesteśmy silniejsi i jesteśmy w stanie przejmować wyborców odchodzących od partii rządzącej lub tych niezdecydowanych – powiedział Kosiniak-Kamysz na konferencji prasowej.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 25°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama