Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:38
Reklama

Nietrzeźwy kierowca BMW wjechał w ogrodzenie pod Bochnią

Nietrzeźwy kierowca BMW wjechał w ogrodzenie pod Bochnią

Autor: fot. Bochnia112.pl

W niedzielę [02.07] około godziny 19:00 w Brzeźnicy (gm. Bochnia) kierujący samochodem marki BMW 24-latek z powiatu brzeskiego na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Kierowca został przebadany na zawartość alkoholu - był nietrzeźwy. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bochni" - przekazał w rozmowie z portalem Bochnia112.pl - Bocheński Portal Ratowniczy rzecznik prasowy KPP w Bochni, sierż. sztab. Daniel Bułatowicz. 

Kierujący został zatrzymany przez bocheńskich policjantów, po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty. Na czas działań służb ruch drogowy odbywał się wahadłowo.  W działaniach brały udział zastępy straży pożarnej z PSP w Bochni, OSP Brzeźnica, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 24°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama