Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:37
Reklama

Wieliczka. Świąteczne spotkanie związku emerytów

Na zaproszenie Burmistrza Wieliczki Artura Kozioła oraz Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, w wielickim Magistracie odbyło się świąteczne spotkanie seniorów zrzeszonych w wielickim oddziale.
  • Źródło: Wieliczka Oficjalny Portal Miasta
Wieliczka. Świąteczne spotkanie związku emerytów

Przewodnicząca Kazimiera Ciupka powitała wszystkich gości oraz złożyła życzenia, dziękując za wsparcie organizacyjne i finansowe Gminie Wieliczka. W imieniu Burmistrza Wieliczki dla wszystkich członków Związku przekazała życzenia Agnieszka Szczepaniak - zastępca Burmistrza ds. Społecznych wspólnie z Dominika Chylińską dyrektor wielickiego MGOPS. Specjalne podziękowania trafiły również na ręce szefowej małopolskiego związku Pani Wandy Szelągowskiej, która stale uczestniczy w spotkaniach wielickich seniorów.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 24°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama