Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 13:20
Reklama

Wieliczka. Świąteczne spotkanie w Barze "Bułka z masłem"

Tradycją stały się świąteczne spotkania w Barze "Bułka z masłem", gdzie każdy mieszkaniec Gminy Wieliczka w potrzebie może skorzystać z ciepłego posiłku.
  • Źródło: Wieliczka Oficjalny Portal Miasta
Wieliczka. Świąteczne spotkanie w Barze "Bułka z masłem"

Źródło: Wieliczka Oficjalny Portal Miasta

Pomoc oraz wsparcie to fundamentalna wartość, przekazywana drugiemu człowiekowi - właśnie z takim przesłaniem spotkał się dziś z mieszkańcami Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka.

Projekt codziennych, ciepłych posiłków realizowany jest przez Spółdzielnię Socjalną PRZYSZŁOŚĆ w Wieliczce.

Dziękujemy za spotkanie i życzymy wszystkim Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 26°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama