Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 grudnia 2025 13:35
Reklama
Reklama

Wieliccy policjanci zatrzymali 14 poszukiwanych

W ciągu dziesięciu dni, w ręce policjantów z powiatu wielickiego wpadło czternastu poszukiwanych. 13 z nich zostało zatrzymanych na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego lub aresztu śledczego, a 1 na podstawie listu gończego.
Wieliccy policjanci zatrzymali 14 poszukiwanych

 

Do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których funkcjonariusze wszczynają poszukiwania. Celem mundurowych jest zatrzymanie tych osób i doprowadzenie do aresztu śledczego lub zakładu karnego, aby mogli odbyć zasądzone kary. W okresie od 10 do 20 marca br. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce oraz komisariatów z Gdowa i Niepołomic zatrzymali łącznie 14 mężczyzn w wieku od 23 do 63 lat, którzy byli poszukiwani przez organy ścigania. 1 z nich, 35-letni mieszkaniec powiatu wielickiego ścigany listem gończym został doprowadzony do prokuratury, a pozostali zatrzymani na podstawie sądowych nakazów doprowadzenia zostali przetransportowani do aresztów śledczych, zakładów karnych.
Tylko w ubiegłym roku, funkcjonariusze wielickiej jednostki zatrzymali około 200 osób, również poszukiwanych przez jednostki policji, prokuratury i sądy z całego kraju. 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama