Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 17:34
Reklama

Wieliczka. Kolęda dla Mieszkańców "Przyszliśmy tu po kolędzie"

- Każdy ma swoje Betlejem, ma swoją Rodzinę, swoich bliskich. Tak było dwa tysiące lat temu i tak jest dzisiaj. Życzmy sobie, aby zawsze ktoś bliski był obok nas. Przeżyjmy te święta tak jak ten czas brzmi w najpiękniejszych kolędach - życzy Mieszkańcom Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł podczas świątecznego koncertu.
  • Źródło: Wieliczka Oficjalny Portal
Wieliczka. Kolęda dla Mieszkańców "Przyszliśmy tu po kolędzie"

Źródło: Wieliczka Oficjalny Portal

Już jutro zaprezentujemy wykonanie wyjątkowego koncertu w Grabiu, wystąpią Katarzyna Oleś-Blacha, Adrian Domarecki oraz Zespół Pieśni i Tańca Sułkowianie.


 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 26°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama