Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 24 września 2022 18:57
Reklama https://aatrenkar-karcher.pl/

Święto Ziemi Gdowskiej – dzień pierwszy

Trwa Święto Ziemi Gdowskiej, pierwszy dzień już za nami. Wydarzenie zorganizowano na Zarabiu, na tutejszej scenie zaprezentowało się mnóstwo talentów. Najpierw był program artystyczny dla najmłodszych, później nieco starsze dzieci pokazały swoje umiejętności.

-Przygotowaliśmy pokaz, program artystyczny tańca nowoczesnego, głównie hip-hopu. Solistka miała pokaz gimnastyczny natomiast wszystkie grupy hip-hop tu trenują oraz inne formy nowoczesne, ale dziś była prezentacja hip-hopu – wyjaśnia Sara Dąbrosz, trenerka tańca nowoczesnego.

Później w sportowym stylu zaprezentowali się panowie i panie. - Tutaj są i zawodnicy i amatorzy treningów, zrobimy pokaz kickboxingu i k1. Są to tak zwane mieszane sztuki walki, czyli boks plus nogi. Kiedyś był sam boks, wcześniej było też taekwondo, a teraz to pomieszali razem i jest kickboxing. To widowiskowy sport i uczy pokory, koleżeństwa w grupie – widać po uśmiechach na twarzy, a resztę będziemy weryfikować na pokazie – tłumaczy Rafał Szaflarski "Baca", klub sportów walki Baca K-1. 

W muzyczną podróż po starych popowych przebojach publiczność zabrała Ola Rzuchowicz, znana z telewizyjnych muzycznych programów typu talent show. - Piosenki wybrałam takie popowe, troszeczkę starszego typu, np. "Tyle było dni", "Love yourself". Strasznie lubię koncertować, jeszcze dzisiaj mam dwa koncerty także mam nadzieję, że głos będzie w dobrym stanie - mówi młoda wokalistka. 

Następnie przyszedł czas na dobrze znany zespół gdowskiej publiczności. 

-Wystąpił zespół Immersja z Oliwią Baran, która 10 lat temu zaczynała tutaj karierę. Wygrała festiwal piosenek Andrzeja Zielińskiego. W tym roku już po 10-letnim stażu swojej pracy zawodowej wystąpiła u nas ponownie w Gdowie także składaliśmy jej gratulacje z okazji jubileuszu 10-lecia - relacjonuje Wioleta Chmiela, dyrektor Centrum Kultury w Gdowie. 

Gwiazdą wieczoru pierwszego dnia Święta Ziemi Gdowskiej był Czadomen. - Kochani mieszkańcy Gdowa pozdrawiam was wszystkich serdecznie. Tych, którzy będą się bawili i tych, którzy nie mogli do nas dotrzeć na tę wspaniałą imprezę. Niemniej jednak pozdrawiam serdecznie: dużo zdrowia, radości, CZADU w życiu - życzy artysta.

Gwiazda wieczoru zagrała same hity, w których rytm dobrze bawiła się zgromadzona publika. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 14°CMiasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Uzyskaj pożyczkę tutajTreść komentarza: Złóż wniosek o pomoc finansową tutaj z niskim oprocentowaniem 2%, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną, korzystając z poniższych danych. https://en.wikipedia.org/wiki/Stefano_Pessina [email protected] WhatsApp: +48 732 104 284 Ciepłe powitanie Wiceprezes i Dyrektor Generalny, Walgreens Boots Alliance. Stefano PessinaData dodania komentarza: 01.06.2022, 11:27Źródło komentarza: Rozbudowa drogi powiatowej w GrajowieAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę rodzinę zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890 Data dodania komentarza: 19.08.2021, 21:52Źródło komentarza: ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEJ. APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ I NOSZENIE ODBLASKÓWAutor komentarza: Słony OlekTreść komentarza: Ja często leżę na jezdni. Lubię ten zapach. Szczególnie o poranku jest dość dobrze wyczuwalny. Wszystkim polecam. Pamiętajcie tylko o trójkącie ostrzegawczym i odblaskach!Data dodania komentarza: 25.11.2020, 18:24Źródło komentarza: 54-letni mieszkaniec Wieliczki najechał na mężczyznę leżącego na jezdni Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 24.11.2020, 21:27Źródło komentarza: Poznajcie historię Moniki, która walczy o powrót do zdrowia.Autor komentarza: kupiecTreść komentarza: Czy grozi nam czerwona strefa?Data dodania komentarza: 13.10.2020, 10:57Źródło komentarza: Powiat wielicki zmaga się z pandemiąAutor komentarza: TadeuszTreść komentarza: Stop blokowiskiem Wieliczki i okolicData dodania komentarza: 02.10.2020, 18:30Źródło komentarza: Spór o wielickie blokowiska nie ustaje. Głos zabierają posłowie i radni
Reklama
Reklama
a