Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 05:50
Reklama

Dwie nastolatki wspólnie okradły kilka sklepów w galerii handlowej

Dwie młode dziewczyny, zostały przyłapane na kradzieży kosmetyków, a także odzieży i artykułów biurowych w jednej z galerii handlowych. Policja sprawdza czy nastoletnie złodziejki mają na swoim sumieniu więcej podobnych przestępstw.
Dwie nastolatki wspólnie okradły kilka sklepów w galerii handlowej

Dwie 15-latki wpadły na gorącym uczynku, kiedy w jednej z drogerii mieszczących się w galerii handlowej próbowały wynieść kosmetyki warte w sumie ponad 700 złotych. Zostały jednak ujęte przez pracownika ochrony, który zorientował się o przestępczych zamiarach nastolatek i na miejsce wezwał policję.W trakcie sprawdzenia podręcznego bagażu dziewcząt, oprócz skradzionych w drogerii kosmetyków, policjanci ujawnili również odzież i artykuły biurowe pochodzące z innych sklepów znajdujących się na terenie galerii. Policjanci ustalili, że obie dziewczyny okradły kilka różnych sklepów, a łączna wartość skradzionego mienia to ponad 1500 złotych. Zebrane w sprawie materiały zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który po ich analizie zadecyduje o dalszym losie nastolatek.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 18°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama