Poznajcie historię Moniki, która walczy o powrót do zdrowia.

  • 24.11.2020, 14:40
  • Powiat wielicki
Poznajcie historię Moniki, która walczy o powrót do zdrowia.

Monika ma 28 lat i jest mieszkanką Niegowici. Jak każda młoda kobieta miała wiele planów na przyszłość, wiele marzeń. Na co dzień realizowała się zawodowo, pracując w lokalnym przedszkolu. Poświęcała swój czas najmłodszym.

Niestety los postanowił ją doświadczyć. Wybrał dla niej trudniejszą drogę – pełną zakrętów i przeszkód. 17 listopada Monika uległa poważnemu wypadkowi. Została potrącona przez pędzącą ciężarówkę zaledwie kilkadziesiąt metrów od swojego domu. , w wyniku czego amputowano jej nogę na wysokości połowy podudzia.

Monika odczuwa ogromny ból – zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Obecnie przebywa w szpitalu, gdzie musi radzić sobie z nim sama. W czasach pandemii nie ma szans na wsparcie ze strony rodziny.

Przed nią długie miesiące walki o powrót do normalności, nauka podstawowych czynności, takich jak utrzymywanie równowagi, pierwsze kroki o kulach bez jednej nogi, a później miesiące rehabilitacji i zakup kosztownej protezy.

Nie pozwólmy, by brak środków finansowych zaprzepaścił jej szansę na normalne funkcjonowanie. Pokażmy, że w grupie siła. Że miłość do bliźniego ma ogromną moc!

Organizatorem zbiórki jest Pani Justyna Durak

LINK DO ZBIÓRKI https://zrzutka.pl/5jpyc6

Powiat wielicki

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dawid
Dawid 24.11.2020, 21:27

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890


Pozostałe