MĘŻCZYZNA ZATRZYMANY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW. PROWADZIŁ RÓWNIEŻ POJAZD BĘDĄC POD DZIAŁANIEM ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

  • 05.11.2020, 20:56 (aktualizacja 05.11.2020, 20:58)
MĘŻCZYZNA ZATRZYMANY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW. PROWADZIŁ RÓWNIEŻ POJAZD…

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego bocheńskiej komendy zatrzymali 37-latka, który posiadał przy sobie kilkadziesiąt porcji suszu marihuany. Ponadto kierował pojazdem będąc pod działaniem środków odurzających. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bocheńscy kryminalni, w ramach walki z przestępczością narkotykową podjęli działania w stosunku do mężczyzny, którego podejrzewali o posiadanie środków odurzających. 3 listopada br. policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym po ulicach Bochni przemieszczał się 37-latek. W trakcie kontroli, zgodnie z posiadanymi informacjami, policjanci ujawnili w pojeździe zawiniątka z suszem marihuany. Mężczyzna został również poddany badaniu urządzeniem wykrywającym obecność środków odurzających w organizmie, które to badanie wskazało, że znajduje się on pod działaniem marihuany. Mężczyzna został zatrzymany, i przewieziony na pobranie krwi do badań w celu dokładnego określenia stężenia THC w organizmie. Ponadto okazało się, że to nie jedyne co mężczyzna miał na sumieniu. Dalsze przeszukania pozwoliły zabezpieczyć kolejne kilkadziesiąt porcji suszu, który mężczyzna ukrył w słoiku, woreczkach i metalowej puszce.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego, mężczyzna stracił prawo jazdy, a zgodnie z kodeksem karnym dodatkowo przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawiania wolności do lat 2. Za posiadanie środków odurzających zatrzymanemu grozi kara do 3 lat więzienia.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe