Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 11:57
Reklama

Smog utrzymuje się nad Polską. Mieszkańcy Krakowa mogli skorzystać z bezpłatnej komunikacji

Kraków. Smog utrzymuje się nad Polską od wtorkowego poranka. Z powodu złej jakości powietrza w Krakowie miasto zdecydowało o wprowadzeniu w tym dniu bezpłatnej komunikacji. - Przyejchalam tutaj znad morza, pierwsze cztery miesiące bolała mniej non stop głowa. Już się przyzwyczaiłam, mieszkam tu 4,5 roku i już tego tak nie odczuwam – przyznała jedna z mieszkanek Krakowa.
Smog utrzymuje się nad Polską. Mieszkańcy Krakowa mogli skorzystać z bezpłatnej komunikacji


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 30°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama