Powstaje chodnik. Będzie remont drogi

  • 04.08.2021, 15:46
  • UG Gdów
Powstaje chodnik. Będzie remont drogi

Kończą się prace związane z budową chodnika przy ul. Bocheńskiej w Gdowie. Jest to pierwsze z zadań współfinansowanych z funduszy pozyskanych przez Gminę Gdów z Rządowego Funduszu Dróg Samorządowych, a niebawem rozpocznie się kolejne czyli remont drogi gminnej z Liplasu do Wiatowic na odcinku około 2,35 km. 

W Gdowie powstaje chodnik na odcinku od ul. Cegielnianej w kierunku Rynku do istniejącego chodnika za potokiem Ruda (po stronie Zespołu Szkół). Wykonawca inwestycji jest Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „DUDA” Grażyna Duda, Łostówka 121, 34-730 Mszana Dolna. Wartość zadania to 228 624,94zł.

Natomiast jesienią zaplanowano remont drogi gminnej łączącej Liplas z Wiatowicami. Roboty będą prowadzone na odcinku około 2,35 km. Obecnie Urząd Gminy ogłosił przetarg, a wykonawcy swoje oferty mogą składać do połowy sierpnia.

Zadania będą współfinansowane z pieniędzy pozyskanych przez Gminę Gdów z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

UG Gdów

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe