25 czerwca uroczyście otwarto nowoczesną salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Jaroszówce. To długo wyczekiwana inwestycja, która – jak podkreślano podczas wydarzenia – będzie służyć nie tylko uczniom, ale również całej lokalnej społeczności. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele samorządów, instytucji, mieszkańcy, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie.