Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 07:02
Reklama

Premier odwiedził fabrykę MAN-a w Niepołomicach. Zachwalał warunki dla inwestorów i poziom kooperantów

Niepołomice (woj. małopolskie). Renomowani inwestorzy z całego świata lokują inwestycje w Polsce, ponieważ mamy wspaniałych, wykwalifikowanych pracowników - mówił premier w fabryce samochodów ciężarowych MAN w Niepołomicach. Był to ostatni z punktów piątkowej (18.06) wizyty Mateusza Morawieckiego w Małopolsce, poświęconej prezentacji założeń tzw. polskiego ładu. Premier podkreślił ważną rolę tej gałęzi przemysłu i zapewnił o wsparciu rządu w kwestii jej dalszego rozwoju.
Premier odwiedził fabrykę MAN-a w Niepołomicach. Zachwalał warunki dla inwestorów i poziom kooperantów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklamahostovita.pl

Temperatura: 25°C Miasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklamahostovita.pl
Reklama
Reklama
Reklama