Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 13:44
Reklama

Bocheńscy policjanci odnaleźli mieszkańca Wrocławia

Bocheńscy policjanci odnaleźli mieszkańca Wrocławia

Skoordynowane działania policjantów z Wrocławia i funkcjonariuszy z Bochni doprowadziły do błyskawicznego ustalenia miejsca pobytu zaginionego 36-latka i udzielenia mu potrzebnej pomocy.

3 sierpnia br. bocheńscy policjanci, otrzymali sygnał od kolegów z Wrocławia, że zaginiony na ich terenie 36-latek, może przebywać w okolicy powiatu bocheńskiego. Mężczyzna po raz ostatni widziany był na Dworcu PKP we Wrocławiu. Jego rodzina, która złożyła zawiadomienie o zaginięciu,  przekazała, że mężczyzna jest w sytuacji kryzysowej, która może go pchnąć do odebrania sobie życia. Wrocławscy mundurowi natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania. Ustalili,  że poszukiwany wsiadł do pociągu i jedzie w kierunku Małopolski. W związku z tym, że zaginiony zbliżał się do powiatu bocheńskiego wrocławscy funkcjonariusze pionu kryminalnego przekazali wszelkie niezbędne dane związane z poszukiwaniami oficerowi dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Bochni.  Podległe patrole zostały skierowane do poszukiwań mężczyzny. Już około godziny 10, prowadzący poszukiwania funkcjonariusze zauważyli odpowiadającą rysopisowi osobę. Mężczyznę znajdującego się w rejonie budynku Państwowej Straży Pożarnej w Bochni wylegitymowali i potwierdzili oficerowi dyżurnemu, że jest nim zaginiony 36-latek. Mężczyzna został przekazany przybyłej na miejsce załodze ratownictwa medycznego. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 26°CMiasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Uzyskaj pożyczkę tutajTreść komentarza: Złóż wniosek o pomoc finansową tutaj z niskim oprocentowaniem 2%, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną, korzystając z poniższych danych. https://en.wikipedia.org/wiki/Stefano_Pessina [email protected] WhatsApp: +48 732 104 284 Ciepłe powitanie Wiceprezes i Dyrektor Generalny, Walgreens Boots Alliance. Stefano PessinaData dodania komentarza: 01.06.2022, 11:27Źródło komentarza: Rozbudowa drogi powiatowej w GrajowieAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę rodzinę zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890 Data dodania komentarza: 19.08.2021, 21:52Źródło komentarza: ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEJ. APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ I NOSZENIE ODBLASKÓWAutor komentarza: Słony OlekTreść komentarza: Ja często leżę na jezdni. Lubię ten zapach. Szczególnie o poranku jest dość dobrze wyczuwalny. Wszystkim polecam. Pamiętajcie tylko o trójkącie ostrzegawczym i odblaskach!Data dodania komentarza: 25.11.2020, 18:24Źródło komentarza: 54-letni mieszkaniec Wieliczki najechał na mężczyznę leżącego na jezdni Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 24.11.2020, 21:27Źródło komentarza: Poznajcie historię Moniki, która walczy o powrót do zdrowia.Autor komentarza: kupiecTreść komentarza: Czy grozi nam czerwona strefa?Data dodania komentarza: 13.10.2020, 10:57Źródło komentarza: Powiat wielicki zmaga się z pandemiąAutor komentarza: TadeuszTreść komentarza: Stop blokowiskiem Wieliczki i okolicData dodania komentarza: 02.10.2020, 18:30Źródło komentarza: Spór o wielickie blokowiska nie ustaje. Głos zabierają posłowie i radni
Reklama
Reklama
a