Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 12:00
Reklama

Śmiertelne potracenie na torach w Jodłówce

Pociąg pasażerski relacji Kraków-Zagórz śmiertelnie potrącił mężczyznę w miejscowości Jodłówka w gminie Rzezawa. Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 10.00. Na miejsce wezwano służby.

-Nasze działania, nasze jak i wcześniejszego zastępu z JRG Brzesko polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu wyjaśnienia okoliczności przez policję pod okiem prokuratora. W międzyczasie pociąg pasażerski, który przewoził około 150 pasażerów, pociąg znajduje się na torowisku, my pomagaliśmy przy przesiadce tych pasażerów do pociągu zastępczego - wyjaśnia asp. Jacek Krawczyk z KM PSP w Bochni.

Ze względu na wypadek występują utrudnienia na torach. 

-Na wysokości tego zdarzenia torowisko jest wyłączone z ruchu, z kolei sąsiednie torowisko, które jest relacji w kierunku Krakowa jest drożne i tutaj już dyspozytor ruchu kolejowego zarządza tym ruchem, więc ruch tam się odbywa. Jest ograniczony, ale odbywa się z mniejszą prędkością w celach bezpieczeństwa. To jest z tego co wiemy na tym odcinku, później już ruch jest drożny i odbywa się to bardziej sprawnie - dodaje asp. Jacek Krawczyk z KM PSP w Bochni. 

Na razie nieznana jest tożsamość ofiary wypadku. Nie wiadomo jak doszło do tego, że mężczyzna znalazł się na torach. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Wieliczka

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Uzyskaj pożyczkę tutajTreść komentarza: Złóż wniosek o pomoc finansową tutaj z niskim oprocentowaniem 2%, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną, korzystając z poniższych danych. https://en.wikipedia.org/wiki/Stefano_Pessina [email protected] WhatsApp: +48 732 104 284 Ciepłe powitanie Wiceprezes i Dyrektor Generalny, Walgreens Boots Alliance. Stefano PessinaData dodania komentarza: 01.06.2022, 11:27Źródło komentarza: Rozbudowa drogi powiatowej w GrajowieAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę rodzinę zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890 Data dodania komentarza: 19.08.2021, 21:52Źródło komentarza: ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEJ. APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ I NOSZENIE ODBLASKÓWAutor komentarza: Słony OlekTreść komentarza: Ja często leżę na jezdni. Lubię ten zapach. Szczególnie o poranku jest dość dobrze wyczuwalny. Wszystkim polecam. Pamiętajcie tylko o trójkącie ostrzegawczym i odblaskach!Data dodania komentarza: 25.11.2020, 18:24Źródło komentarza: 54-letni mieszkaniec Wieliczki najechał na mężczyznę leżącego na jezdni Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 24.11.2020, 21:27Źródło komentarza: Poznajcie historię Moniki, która walczy o powrót do zdrowia.Autor komentarza: kupiecTreść komentarza: Czy grozi nam czerwona strefa?Data dodania komentarza: 13.10.2020, 10:57Źródło komentarza: Powiat wielicki zmaga się z pandemiąAutor komentarza: TadeuszTreść komentarza: Stop blokowiskiem Wieliczki i okolicData dodania komentarza: 02.10.2020, 18:30Źródło komentarza: Spór o wielickie blokowiska nie ustaje. Głos zabierają posłowie i radni
Reklama
Reklama
a