Proszowiccy policjanci pomogli kobiecie, która zasłabła

  • 15.09.2020, 11:03
  • KPP Proszowice
Proszowiccy policjanci pomogli kobiecie, która zasłabła
Pomimo nieprecyzyjnych informacji, którymi dysponowali w zgłoszeniu, policjanci ustalili mieszkanie, w którym znajdowała się potrzebująca pomocy kobieta i przekazali ją pod opiekę medyków.

11 września br. około godz. 9, proszowiccy policjanci otrzymali informację, że  w jednym z mieszkań w Proszowicach ma znajdować się kobieta, która prawdopodobnie  zasłabła i  potrzebuje pomocy. Policjanci nie znali dokładnego adresu a jedynie rejon, w którym miało dojść do zdarzenia. Funkcjonariusze mając na uwadze powagę sytuacji dokonali sprawdzenia wszystkich klatek schodowych znajdujących się na wspomnianej ulicy. Dzięki szybkiej i precyzyjnie podjętej interwencji policjantom udało się ustalić w którym z mieszkań znajduje się kobieta. Okazało się, że drzwi do mieszkania są zamknięte. Z wnętrza mieszkania słychać było ciche odgłosy, lecz pomimo licznych wezwań kobieta nie otwierała drzwi. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Proszowicach, którzy przy pomocy wysięgnika dostali się do środka mieszkania przez uchylone okno. W mieszkaniu znaleźli leżącą na podłodze kobietę, która była mało komunikatywna. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła jej pomocy medycznej na miejscu, a następnie przewiozła panią  do miejscowego szpitala. 

KPP Proszowice

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe