Remont drogi Różanej w Śledziejowicach

  • 18.11.2021, 09:25
  • um Wieliczka
Remont drogi Różanej w Śledziejowicach
Trwają prace budowlane przy remoncie drogi gminnej na działce ew. nr 119 w Śledziejowice, tzw. ulica Różana. Remont drogi gminnej polega na wykonaniu remontu konstrukcji nawierzchni jezdni oraz remontu konstrukcji nawierzchni zjazdów i dojść indywidualnych na długości ok. 500 m od skrzyżowania z drogą gminną – Polna do skrzyżowania z drogą powiatową Niedzielskich.

Wykonywana jest nawierzchnia drogi z kostki brukowej betonowej na powierzchni ok. 1218,08 m2 oraz z kostki brukowej betonowej typu hydrofuga na powierzchni ok. 612,64 m2, nawierzchni z kostki brukowej na zjazdach.


Przebudowa drogi Różana w Śledziejowicach to inwestycja za ponad 1,1 mln złotych.

um Wieliczka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu wielicka.tv. Tarnowskie Media Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-101) przy ul. Cypriana Kamila Norwida 18 jest Administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe